+38 (0564) 92-91-03
+38 (097) 851-32-33

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

В позові ГЗК на 1160000,00 гривень відмовленоВ позові ГЗК на 1160000,00 гривень відмовлено Надрукувати

   Спеціалістами Юридичної фірми «Жук і Партнери» надано правову допомогу Товариству з обмеженою відповідальністю «Н» у спорі з одним з гірничо-збагачувальних комбінатів Кривого Рогу.

   Суть спору полягала у наступному. Між ТОВ «Н»  та гірничо-збагачувальним комбінатом, було укладено договір підряду на проведення робіт по до розвідці  надр кар'єру. Під час виконання договору, посадові особи контрагентів шляхом зловживання своїми службовими повноваженнями, за попередньою домовленістю, здійснили злочинні дії, які нанесли матеріальну шкоду ГЗК, що було встановлено вироком суду по кримінальній справі.

   Вважаючи, що ТОВ «Н» має відшкодувати завдані збитки, сума яких перевищує 1 160 000,00 гривень, гірничо-збагачувальний комбінат звернувся до суду з позовом про стягнення коштів в т.ч. з підприємства «Н».

   Спеціалісти юридичної фірми, ретельно вивчивши обставини справи, виробили правову позицію щодо незаконності стягнення за даних обставин матеріальної шкоди з юридичної особи. До суду були подані заперечення, необхідні докази та клопотання.

   Особливість цієї справи полягала в тому, що вона розглядалася в судах 5 років. Тричі справа знаходилась у провадженні Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ, який в вересні 2015 року виніс остаточне рішення, згідно з яким гірничо-збагачувальному комбінату було відмовлено у задоволенні позовних вимог щодо стягнення 1 160 000,00 гривень з ТОВ «Н».

 
«Жук і Партнери», м.Кривий Ріг © 2019
Створення сайта - Студія «Ridiz», Кривий Ріг