+38 (097) 851-32-33

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

НовиниЗ НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ! Надрукувати
28.12.2018

Юридична фірма «Жук і Партнери» щиро вітає всіх з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Бажаємо Вам міцного здоров'я, здійснення ваших професійних планів та особистих мрій і задумів.

Нехай Новий рік та Різдво принесуть Вам добробут, благополуччя, родинне тепло, щирих друзів, надійних партнерів, шани та любові від рідних та близьких Вам людей, а нашій країні – мир та благополуччя!

                                                                                                  ÐŸÑ€Ð¾ÑÐ¼Ð¾Ñ‚Ñ€ картинки

 

 
Нове законодавство щодо примусового виконання судових рішень Надрукувати
13.10.2016

   5 жовтня 2016 набрали чинності Закони України «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів» та «Про виконавче провадження»

   Закони передбачають впровадження змішаної системи виконання судових рішень шляхом модернізації служби державних виконавців та запровадження інституту приватних виконавців, який є новацією в українському законодавстві. Закон «Про виконавче провадження» запроваджує автоматизацію процедур виконання рішень шляхом електронної реєстрації документів, повної фіксації процесуальних рішень та виконавчих дій в автоматизованій системі, оптимізує строки проведення виконавчих дій, детально регулює питання відповідальності боржника у виконавчому провадженні, та визначає перелік питань, що не можуть виконуватися приватними виконавцями.

   Із новими Законами можна ознайомитись тут: 

   Закон України "Про виконавче провадження"

   Закон України " Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів"

 
З Днем Юриста! Надрукувати
08.10.2016

Шановні колеги! Щиро вітаємо Вас с Днем Юриста! 

Бажаємо Вам зміцнювати засади нашої професії, захищати людей, законність, правопорядок та демократію. 

Міцного здоров’я Вам, особистого щастя, родинного добробуту та благополуччя.

 
Юридичні послуги у зв’язку з перейменуванням міських топонімів Надрукувати
10.06.2016

       Шановні клієнти!

   Юридична фірма «Жук і Партнери» надає комплексні та оперативні послуги юридичним особам та фізичним-особам-підприємцям щодо внесення змін до установчих документів у зв’язку зі перейменуванням топонімів у місті Кривому Розі.

   Звертаємо Вашу увагу, що хоча Законом не встановлено граничних строків внесення вказаних змін, рекомендуємо зробити їх якомога раніше для уникнення можливих проблем при участі в тендерах, відносин з Державною фіскальною службою та іншими установами та організаціями.

   Ознайомитись з повним переліком нових назв можна за посиланням.

 

Теги

 

Кривий Ріг перейменування Кривой Рог переименования Декоммунизация Кривой Рог Декомунізація Кривий Ріг Назви вулиць Кривий Ріг Названия улиц Кривой Рог Перейменування вулиць Кривий Ріг Переименование улиц Кривого Рога Зміна назв вулиць Внесение измений в устав 

 
Безкоштовна юридична допомога Надрукувати
18.01.2016

   Юридична фірма «Жук і Партнери» надає безкоштовну юридичну допомогу для  малозабезпечених верств населення.   

   До наших спеціалістів звернулась людина похилого віку за правовою допомогою стосовно відшкодування матеріальної і моральної шкоди завданої в наслідок злочину.

   Cуть злочину: водій, управляючи автомобілем, порушив правила дорожнього руху, та допустив наїзд на пенсіонерку, та завдай їй значні ушкодження здоров’я.   

   Юристи Юридичної фірми «Жук і Партнери» підготовили позовну заяву про відшкодування  матеріальної і моральної шкоди завданої в наслідок злочину і звернулись до суду в інтересах пенсіонерки. Крім того, інтереси постраждалої особи були представлені в суді.

   За результатами розгляду справи, суд стягнув з винної особи заподіяну матеріальну шкоду, спричинену дорожньо-транспортною пригодою, у розмірі майже сімнадцять тисяч   гривень, та компенсацію за заподіяну моральну шкоду в наслідок дорожньо-транспортної пригоди в розмірі двадцять п’ять тисяч гривень.

 
Участь в майстер-класі Ярослава Зейкана Надрукувати
22.04.2016

   16 квітня 2016 року у Кривому Розі був проведений майстер-клас відомого українського адвоката Ярослава Зейкана на тему: “Курс адвокатської майстерності (мистецтво захисту у кримінальній справі)”. Захід було організовано Радою адвокатів Дніпропетровської області та Національною асоціацією адвокатів України було.

   В рамках майстер-класу Ярославом Зейканом були висвітлені такі теми як загальні питання діяльності адвоката, технологія протидії незаконним діям слідчого, вибір позиції у справі, збирання доказів та інше.

   Участь в даному заході взяли адвокати юридичної фірми «Жук і Партнери» Віктор Жук та Дмитро Антонов.

 
Щиро вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим! Надрукувати
31.12.2015

   Юридична фірма «Жук і Партнери» щиро вітає всіх з Новим 2016 Роком та Різдвом Христовим!

   Бажаємо Вам міцного здоров'я, здійснення ваших професійних планів та особистих мрій і задумів.

   Нехай Новий рік та Різдво принесуть Вам добробут, благополуччя, родинне тепло, щирих друзів, надійних партнерів, шани та любові від рідних та близьких Вам людей, а нашій країні – мир та благополуччя!

 
З Днем адвокатури України! Надрукувати
19.12.2015

   Шановні колеги! Від імені колективу юридичної фірми «Жук і Партнери» прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня адвокатури України!

   На адвокатів покладено велику місію - стояти на сторожі конституційних прав і свобод громадян, моральності і милосердя. Переконані, що служіння його величності Закону було і надалі залишатиметься життєвим кредо усіх правників нашої батьківщини, а знання, досвід, високі людські якості забезпечать становлення України, як правової держави.

   Сердечно зичимо щастя, здоров'я, невичерпної енергії, плідної праці, успіхів у благородній справі утвердження ідей верховенства права, справедливості, гуманізму і добра!

 

 
Спір щодо скасування податкового повідомлення-рішення. Апеляційна скарга податківців відхилена Надрукувати
13.11.2015

   Спеціалістами юридичної фірми «Жук і Партнери» було успішно захищено інтереси Клієнта у спорі з податковою інспекцією на суму близько 80 000,00 гривень.

   До ЮФ «Жук і Партнери» звернулось Товариство з обмеженою відповідальністю «Н», яке спеціалізується в галузі будівництва, з питання оскарження податкового повідомлення-рішення.

   Податкове повідомлення-рішення було винесено податківцями за результатами планової виїзної перевірки дотримання вимог податкового законодавства.

   Ознайомившись із актом перевірки, нашими спеціалістами підготовлено, та направлено до окружного адміністративного суду адміністративний позов про скасування протиправного податкового повідомлення-рішення.

   За наслідками розгляду справи, Дніпропетрвський окружний адміністративний суд задовольнив позовні вимоги клієнта, а саме визнав протиправними, та скасував податкове повідомлення-рішення.

   Проте, не погоджуючись з рішенням суду першої інстанції, податкова інспекція подала апеляційну скаргу з вимогою скасування рішення суду.

   Спеціалісти ЮФ «Жук і Партнери», ретельно вивчивши доводи, які наведені в апеляційній скарзі, підготували змістовне та обґрунтоване заперечення проти апеляції податківців, з вимогою залишення в силі рішення суду першої інстанції.

   За результатами розгляду справи в Дніпропетровському апеляційному адміністративному суді, який відбувся в листопаді 2015, судом було винесено рішення, згідно якого апеляційна скарга податкової інспекції була відхилена, а постанова суду першої інстанції залишена без змін. Рішення суду набуло чинності.

 
Участь у семінарі з підвищення кваліфікації адвокатів Надрукувати
05.10.2015

   26 вересня 2015 року в Дніпропетровську відбувся семінар з підвищення кваліфікації адвокатів, організований Національною асоціацією адвокатів України. Семінар відвідало близько 650 адвокатів з Дніпропетровської області, а також з інших регіонів України, зокрема, з Донецької, Луганської, Запорізької областей. Семінар відкрив Голова Ради адвокатів Дніпропетровської області — Сиротенко Юрій Васильович, який звернувся до організаторів семінару, доповідачів та учасників семінару з привітальним словом та побажав усім плідної роботи на семінарі.

   На заході обговорювалася низка актуальних для адвокатів питань, зокрема:

   − Право на захист в контексті практики Європейського суду з прав людини (доповідач: Дроздов Олександр Михайлович — адвокат, Голова Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, Член Науково-консультативної ради НААУ, к.ю.н., доцент НЮУ ім. Ярослава Мудрого);

   − Перегляд справ за нововиявленими обставинами (доповідач: Пошва Богдан Миколайович — суддя Верховного Суду України, заслужений юрист України);

   − Загальні положення цивільних правовідносин (доповідач: Гайдук Віра Іванівна — Заступник Голови Апеляційного суду Дніпропетровської області);

   − Маркетинг в адвокатській діяльності: перспективи та можливості (доповідач: Савчук Олексій Сергійович — адвокат, директор АК «Асирія»);

   − Практика застосування статті 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення Радою адвокатів Дніпропетровської області (доповідач: Сиротенко Ю.В.);

   − Актуальні проблеми адвокатської етики (доповідач: Назаренко Діана Леонідівна — адвокат).    

   По закінченні заходу всі учасники отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.             

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 10 з 119
«Жук і Партнери», м.Кривий Ріг © 2024
Створення сайта - Студія «Ridiz», Кривий Ріг