+38 (097) 851-32-33

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

НовиниЗахист клієнта в господарському спорі Надрукувати
26.10.2011

   Юридична фірма «Жук і Партнери» захистила інтереси клієнта, яким є Приватне підприємство «Ф» у господарському спорі з Товариством з обмеженою відповідальністю «П».

   Приватне підприємство «Ф» звернулося з позовом до Товаритсва з обмеженою відповідальністю «П» про стягнення заборгованості у сумі більш ніж 160 000 гривень за договором поставки лому і відходів чорних металів. 

   Справа розглядалася в Господарському суді Харківської області та, за апеляційною скаргою ТОВ «П», у Харківському апеляційному господарському суді. 

   За результатом розгляду справи, позовні вимоги Приватного підприємство «Ф» було задоволено у повному обсязі. З відповідача стягнута сума заборгованості яка відповідно до законодавства була збільшена за рахунок 3% річних, та інфляційних витрат.    

   Інтереси клієнта в суді представляв юрист ЮФ «Жук і Партнери» Сергій Закалюжний.

 
Перемога в податковому спорі Надрукувати
14.10.2011

   Юридична фірма «Жук і Партнери» захистила інтереси клієнта, яким є Товариство з обмеженою відповідальністю «Д», у адміністративному спорі з Північною міжрайонною державною податковою інспекцією м.Кривого Рогу.

   До Дніпропетровського окружного адміністративного суду із адміністративним позовом звернулося ТОВ «Д» про визнання нечинним податкового повідомлення-рішення Північної МДПІ у м. Кривому Розі.

   До суду, в інтересах клієнта, були надані письмові докази та пояснення, які свідчать про незаконність винесення повідомлення-рішення Податковою інспекцією. За результатами розгляду справи, позов ТОВ «Д» був задоволений повністю .

   Інтереси клієнта в Дніпропетровському окружному адміністративному суді представляв юрист ЮФ «Жук і Партнери» Сергій Закалюжний.

 
З Днем юриста! Надрукувати
07.10.2011

   День юриста, який відзначаться 8 жовтня,  з'явився в календарі України за Указом Президента №1022/97 від 16.09.1997 року. Це свято поєднує юристів різних сфер діяльності, що стоять на сторожі прав і свобод громадян.

    Шановні колеги! Від імені колективу юридичної фірми «Жук і Партнери» прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня юриста! На правників покладено велику місію - стояти на сторожі конституційних прав і свобод громадян, моральності і милосердя. Юристам належить чільне місце у формуванні правової культури суспільства, поваги до Закону, правової політики держави.

   Переконані, що служіння його величності Закону було і надалі залишатиметься життєвим кредо усіх правників нашої батьківщини, а знання, досвід, високі людські якості забезпечать становлення України, як правової держави.

   Сердечно зичимо щастя, здоров'я, невичерпної енергії, плідної праці, успіхів у благородній справі утвердження ідей верховенства права, справедливості, гуманізму і добра!

 
Участь у роботі круглого столу АПУ Надрукувати
29.09.2011

   20 вересня відділення Асоціації правників України в Дніпропетровській області провело круглий стіл на тему: «Закон про захист персональних даних та відповідальність за його порушення». Захід відбувся у приміщенні готелю «Європейський».

   Участь у даному заході взяли член ради Дніпропетровського відділення АПУ, директор юридичної фірми «Жук і Партнери» Віктор Жук та юрист юридичної фірми Дмитро Антонов.

   Метою заходу було з'ясування проблемних моментів Закону України «Про захист персональних даних» та внесення пропозицій і рекомендацій суб'єктам законодавчої ініціативи для подальшого вдосконалення законодавства.

   Модератором круглого столу виступив голова Відділення АПУ в Дніпропетровській області Євген Смирнов, який наголосив на необхідності розвитку регіонального представництва Асоціації правників України в Дніпропетровському регіоні.

   За результатами круглого столу учасники дійшли висновку, що в Законі України «Про захист персональних даних» немає чіткого визначення терміну «база персональних даних», норми Закону мають декларативний характер, відсутній чіткий механізм захисту персональних даних від недобросовісних користувачів, володільців та набувачів.

   Зарубіжний досвід свідчить, що більшість країн світу не проводять тотального контролю баз персональних даних. При цьому власник повинен довести, що мав законні підстави користуватися персональною інформацією громадян. В Україні ж питання законного чи незаконного набування та використання персональних даних не врегульовано законодавством, не існує механізму захисту суб'єктів персональних даних від розпорядників та володільців баз.

   Однак Закон встановлює і певні механізми захисту власників персональних даних шляхом надання письмової згоди на обробку таких даних відповідно до заявленої мети. Підбиваючи підсумки, учасники круглого столу виступили з ініціативою рекомендувати суб'єктам законодавчої ініціативи усунути прогалини у чинному законодавстві шляхом використання зарубіжного досвіду у вирішенні проблемних моментів, зокрема директив Євросоюзу.

   Медіа-підтримку заходу надали «Телекомпанія 11 телеканал», інформаційна агенція «Новий Мост», газети «Приватний підприємець» та «Горожанин».

 
Всеукраїнський тиждень права - 2011 Надрукувати
14.09.2011

   З 5 по 10 грудня 2011 року в Україні відбудеться традиційна загальноукраїнська акція «Всеукраїнський тиждень права». Відповідне розпорядження Кабінету міністрів України було ухвалено 17 серпня 2011 р.

   «Тиждень права» узагальнює собою цілу низку соціально-значимих заходів, у рамках яких правники України беруть участь у наданні безкоштовних юридичних консультацій для малозабезпечених верств населення, проводять майстер-класи для молодих юристів тощо. Цього року є офіційні домовленості про підтримку цього заходу з боку правничих організацій, міжнародних донорських організацій, засобів масової інформації.

   Юридична фірма «Жук і Партнери» приймає активну участь в акції «Тиждень права». Зокрема, в дні акції, ми надаємо безкоштовні юридичні консультації малозабезпеченим громадянам та сприяємо підвищенню правової свідомості населення.

   Про план заходів ЮФ "Жук і Партнери" в рамках «Всеукраїнського тижня права - 2011» буде повідомлено додатково.

   Для довідки. Всеукраїнська акція «Тиждень права» була започаткована у 2008 році з нагоди відзначення 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини. Указом Президента України встановлено започаткувати проведення Всеукраїнського тижня права щороку в тиждень, що включає 10 грудня - День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

 
Юридична допомога у трудовому спорі Надрукувати
02.09.2011

   Юридична фірма «Жук і Партнери» надала юридичну допомогу Товариству з обмеженою відповідальністю «М» з питань представництва в суді по цивільній справі. 

   Працівник ТОВ «М» був звільнений з підприємства по ініціативі власника по причині невідповідності роботі, на яку його було прийнято. Звернувшись з позовом до суду, колишній працівник Товариства вимагав поновити його на роботі, здійснити оплату за час вимушеного прогулу та відшкодувати моральну шкоду.

   Суд, ретельно вивчивши матеріали справи, вислухавши пояснення свідків та доводи сторін, прийшов до висновку, що працівник звільнений на законних підставах. Таким чином, у позові колишнього працівника ТОВ «М» про поновленні на роботі відмовлено у повному обсязі.     

   

 
Перемога у господарському спорі Надрукувати
18.08.2011

   Юридична фірма «Жук і Партнери» захистила інтереси клієнта, яким є Приватне підприємство «А» у господарському спорі з Товариством з обмеженою відповідальністю «Т».

   Приватне підприємство «А» звернулося з позовом до Товаритсва з обмеженою відповідальністю «Т» про стягнення заборгованості у сумі більш ніж 130 000 гривень за договором поставки шлаку ранульованого. 

   Справа розглядалася в Господарському суді Дніпропетровської області. За результатом розгляду справи, позовні вимоги Приватного підприємство «А» було задоволено у повному обсязі. З відповідача стягнута сума заборгованості яка відповідно до законодавства була збільшена за рахунок 3% річних, та інфляційних витрат.    

   Інтереси клієнта в суді представляв юрист ЮФ «Жук і Партнери» Сергій Закалюжний.

 
Обрання нового керівництва регіонального відділення АПУ Надрукувати
28.07.2011

   21 липня 2011 року Правління Асоціації правників України на черговому засіданні затвердило керівництво Відділення АПУ в Дніпропетровській області - голову та Раду відділення.

   Новим очільником Відділення став Євген Смирнов, адвокат, керуючий партнер ЮФ «Легарт». До складу колегіального органу управління Відділенням увійшли Віктор Жук, адвокат, директор Юридичної фірми «Жук і Партнери», Інна Любименко, Наталія Плющова, Марія Салова та Євген Смирнов - за посадою.

   Рішення про обрання нового керівництва Відділення було прийнято на загальних зборах членів 11 липня 2011 року.

   Також Правління АПУ затвердило план роботи Відділення АПУ в Дніпропетровській області на другу половину 2011 року.

 
Збільшено судовий збір Надрукувати
22.07.2011

   Верховна Рада України 8 липня 2011 р., прийняла Закон України «Про судовий збір». Даним законодавчим актом визначено правові засади стягнення судового збору, платників, об'єкти та розміри ставок судового збору, порядок його сплати, звільнення від сплати і та порядок повернення судового збору.

   Законом передбачено, що судовий збір стягується у відповідному розмірі від мінімальної місячної заробітної плати встановленої на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - в процентному співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.

   Згідно із Законом розмір судового збору за подачу позовних заяв майнового характеру передбачено в розмірі 1 відсотка ціни позову, але не менше 0,2 розміру мінімальної зарплати (сьогодні це - не менш 192 гривень) і не більше 3 розмірів мінімальної зарплати (2880 гривень).

   За подання позовної заяви до господарського суду ставка судового збору визначається у розмірі 2 відсотків ціни позову, але не менше 1,5 розміру мінімальної заробітної плати та не більше 60 розмірів мінімальних заробітних плат.

 
Захист клієнта в податковому спорі Надрукувати
05.07.2011

   Юридична фірма «Жук і Партнери» захистила інтереси клієнта, яким є Товариство з обмеженою відповідальністю «Г», у адміністративному спорі з Південною міжрайонною державною податковою інспекцією м.Кривого Рогу.

   До Дніпропетровського окружного адміністративного суду із адміністративним позовом звернувся Прокурор Дзержинського району міста Кривого Рогу в інтересах держави в особі Південної МДПІ до ТОВ «Г» про звернення стягнення на активи підприємства на суму більш ніж 110 000 гривень. Прокурор просив суд звернути стягнення на активи ТОВ «Г» в рахунок погашення заборгованості перед бюджетом у вигляді податків.  

   На заперечення позовних вимог, в інтересах клієнта, надані докази та письмові пояснення, які свідчать про необґрунтованість позовних вимог.

   За результатом розгляду справи, суд відмовив у задоволені позовних вимог податковій інспекції, щодо стягнення податкового боргу у повному обсязі.

   На різних стадіях судового процесу інтереси клієнта в Дніпропетровському окружному адміністративному суді представляли юристи фірми Віктор Жук та Дмитро Антонов.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 71 - 80 з 119
«Жук і Партнери», м.Кривий Ріг © 2024
Створення сайта - Студія «Ridiz», Кривий Ріг