+38 (097) 851-32-33

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

НовиниПроект нового Кримінально-процесуального кодексу Надрукувати
20.06.2011

   У ході засідання робочої групи  з реформування кримінального судочинства, 16 червня 2011 р. презентовано новий проект Кримінально-процесуального кодексу України.

   Голова робочої групи, Міністр юстиції України, назвав сім ключових новел нового проекту, якими, зокрема, встановлюється: процесуальна рівність та змагальність сторін; підвищуються права підозрюваних; розширюються права потерпілого; оновлюється процедура досудового розслідування;   удосконалюється процедура судового контролю, забороняється повернення справ на додаткове розслідування, удосконалюється процедура оскарження судових рішень.

   На розгляд парламенту проект Кодексу планується винести цього року.

 
Юридична допомога в господарському спорі Надрукувати
02.06.2011

   Юридична фірма «Жук і Партнери» захистила інтереси клієнта, яким є Товариство з обмеженою відповідальністю «К», у господарському спорі з Державним підприємством «Придніпровська залізниця».

   ДП «Придніпровська залізниця» звернулося з позовом до ТОВ «К» про стягнення збору за охорону вантажу, а саме прокату чорних металів.

   Справа розглядалася в Господарському суді Дніпропетровської області, та, за апеляційною скаргою ДП «Придніпровська залізниця», у Дніпропетровському апеляційному господарському суді.  За результатом розгляду справи, у задоволені позовних вимог Залізниці, щодо стягнення збору за охорону вантажу, було відмовлено у повному обсязі.

   Інтереси клієнта в суді першої та апеляційної інстанції представляв юрист ЮФ «Жук і Партнери» Антонов Дмитро.

 
ЮФ «Жук і Партнери» - партнер міжнародних виставок Надрукувати
20.05.2011

   З 23 по 26 травня 2011 р. у м. Кривому Розі,  в рамках науково-технічної конференції «Стабільний розвиток гірничо-металургійної промисловості: досягнення, проблеми та перспективи розвитку - 2011», буде проведено тематичні виставки за напрямками: «Енергозбереження», «Капітальне будівництво» та «ГМК та передові технології». Юридична фірма «Жук і Партнери» виступає офіційним партнером цього заходу.

   Планується, що участь у виставках візьме кілька десятків вітчизняних та зарубіжних компаній.

   Більш детальну інформацію щодо данного заходу можна отримати на сайті його головного організатора - компанії «Кратос» www.kratos.net.ua

 
Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги Надрукувати
10.05.2011

   Юридична фірма "Жук і Партнери" вже вдруге підтримала ініціативу Асоціації правників України щодо проведення 21 травня 2011 року Всеукраїнського дня безоплатної правової допомоги, та приймає участь у її проведенні.

   Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги проводиться для:
     1) надання безкоштовної правової допомоги громадянам, благодійним (неприбутковим) організаціям, суб'єктам малого та середнього бізнесу;
     2) залучення уваги громадськості та державних органів до проблеми організації безоплатної правової допомоги.

   Безкоштовна правова допомога у вигляді усної консультації буде надаватись юристами та адвокатами Юридичної фірми "Жук і Партнери" 21 травня 2011 року з 10-00 до 14-00 годин в офісі Компанії, в режимі телефонного звязку чи за електронною поштою.

   Офіційний сайт акції - http://www.pravovadopomoga.org/

 

 
Юридична допомога у господарському спорі Надрукувати
05.05.2011

   Юридична фірма «Жук і Партнери» захистила інтереси клієнта, яким є Приватне підприємство «С», у господарському спорі з Товариством з обмеженою відповідальністю «П».

   Товариство «П» звернулось до Підприємства «С» із позовною заявою «про недотримання передбачених договором умов використання об'єктів авторського права», а саме стягнення винагороди згідно ліцензійного договору за використання Технічних умов «Шлаки доменні гранульовані».

   Зі свого боку, в рамках розгляду справи Підприємство «С» звернулось до Товариства «П» із зустрічним позовом про  визнання недійсним ліцензійного договору про  використання об'єкту промислової власності .

   Справа розглядалася господарськими судами неодноразово у тому числі Господарським судом Дніпропетровської області, Дніпропетровським апеляційним господарським судом, Вищим господарським судом України.

   За результатом розгляду справи у задоволені позовних вимог Товариства «П» щодо стягнення винагороди згідно ліцензійного договору за використання Технічних умов «Шлаки доменні гранульовані» відмовлено у повному обсязі. Зустрічний позов Підприємства «С»   задоволений, ліцензійний договір про  використання об'єкту промислової власності визнано недійсним.

 
Асоціації адвокатів України 5 років! Надрукувати
22.04.2011

   В квітні 2011 року Всеукраїнській громадській організації «Асоціація Адвокатів України», виповнюється 5 років. Серед інших, членом ААУ є також юридична фірма «Жук і Партнери».

   Основною метою Асоціації є об'єднання адвокатів для сприяння розвитку та зміцненню інституту адвокатури в Україні, підвищення рівня правової допомоги, що надається адвокатами, підвищення ролі та авторитету адвокатури в суспільстві та задоволення та захисту прав та законних інтересів членів Асоціації.

   Від щирого серця поздоровляємо колег зі святом! Бажаємо професійних перемог та успіхів у розбудові правової держави!

 
Верховна Рада прийняла антикорупційний закон Надрукувати
08.04.2011

   07 квітня 2011 року ВР  прийняла Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції в Україні".

   За цим Законом встановлюється обмеження для посадових осіб, які одержують заробітну плату за рахунок державного чи місцевого бюджетів. Обмеження торкнуться використання службового становища, одержання дарунків, роботи близьких осіб. Документ чітко визначені поняття «близькі особи».

   Також вступають в силу обмеження щодо  можливості мати у безпосередньому підпорядкуванні або бути безпосередньо підпорядкованими у зв`язку з виконанням повноважень близьким особам.

   Крім того, Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції в Україні" встановлюється заборона відмовляти особам в  наданні інформації, надання якої передбачено законом, чи надавати недостовірну, чи надавати інформацію не в повному обсязі.

   Також Закон, який вступає в силу 01 липня 2011 року, містить й інші норми, які направлені на протидію корупції в Україні.

 
Нові правила оформлення заповітів Надрукувати
25.03.2011

   Починаючи з 20 квітня 2011 р. нотаріуси та посадові особи, які вчиняють нотаріальні дії, зобов'язані  не тільки посвідчувати заповіти, але і  забезпечувати державну реєстрацію заповітів в Спадковому реєстрі. Це передбачено Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з ратифікацією Конвенції про запровадження системи реєстрації заповітів», який був підписаний Президентом України 21 вересня 2010 р. Згідно з законодавчими змінами, реєструвати доведеться і будь-які зміни, які вносяться в заповіт. Або взагалі відмову від нього.

   У той же час єдиний реєстр надасть можливість отримувати інформацію про заповіт і тим спадкоємцям, які перебувають за межами України.

   Слід зазначити, що названі зміни торкнуться лише тих заповітів, які будуть оформлятися після вступу відповідних змін в законну силу.

 
Захист фізичної особи у спорі з банком Надрукувати
09.03.2011

   Юридична фірма "Жук і Партнери" захистила законні права фізичної особи К. у судовому спорі з комерційним банком. Суть спору полягала у визнанні таким, що не підлягає виконанню, виконавчий напис нотаріуса, яким пропонувалось звернути стягнення на нерухоме майно К., для задоволення вимог банку в рамках кредитного договору. Вимоги ж банку були оцінені в суму понад 700 000,00 грн.

   За рішенням суду, позов в інтересах фізичної особи К. був задоволений повністю. Виконавчий напис нотаріуса визнано таким, що не підлягає виконанню.

 
Участь у VІІ Щорічному юридичному форумі АПУ Надрукувати
03.03.2011

   25 лютого 2011 року Асоціація правників України (АПУ) провела VII Щорічний юридичний форум «Розвиток ринку юридичних послуг в Україні-2011», який традиційно збирав учасників у готелі «Radisson Blu». Директор юридичної фірми «Жук і Партнери» Віктор Жук, як діючий член Асоціації правників України, прийняв участь у цьому заході.

   Організаційний комітет Форуму на чолі з членом Правління АПУ Олегом Макаровим (АО «Василь Кісіль і Партнери») запропонував для обговорення найактуальніші питання розвитку юридичного ринку у 2011 році.

   Так, перша сесія була присвячена тенденціями розвитку ринку юридичних послуг та впливові нещодавніх реформ, зокрема судової та податкової, на юридичний бізнес в цілому. Розпочинаючи роботу першої сесії, Валентин Загарія (ЮФ «Спенсер і Кауфманн») підсумував тенденції на 2011 рік та визначив актуальні у цьому році сфери практики. Серед основних тенденцій - дроблення українського ринку юридичних послуг, відхід юристів у політичну та соціальну діяльність або на державну службу, проектна диференціація у роботі з клієнтом,  зменшення кількості зарплатних партнерів тощо. У цьому році найактуальнішими будуть судова практика, банкрутство та реструктуризація. При цьому податкове право залишається найбільш обговорюваною темою серед юридичної спільноти.  

   Під час другої сесії учасники обговорювали специфіку роботи з певними категоріями клієнтів та роль юриста у забезпеченні процвітання бізнесу клієнта. Гість з Росії Михайло Сафаров (VEGAS-LEX) представив презентацію щодо управління знаннями в юридичній фірмі та їх капіталізації.

   Третя сесія була присвячена партнерським відносинам і була побудована у формі панельної дискусії. На продовження теми управлінські питання в юридичній фірмі обговорювалися у заключній, четвертій сесії Форуму.

   VII Щорічний юридичний форум АПУ став мало не найчисельнішим за кількістю учасників в порівнянні з попередніми роками. У Форумі взяли участь також юристи з Росії, Білорусії та Казахстану. Вони охоче надавали  коментарі щодо розвитку юридичного ринку у своїх країнах.  Захід традиційно зібрав юридичну еліту нашої країни - партнерів та керівників юридичних фірм, директорів з розвитку бізнесу та відомих адвокатів.

   Цього року Асоціація проводила VII Щорічний юридичний форум за підтримки Київської міської кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури. Учасники Форуму, які мають свідоцтво про зайняття адвокатською діяльністю, отримали сертифікати, які підтверджують отримання залікових балів відповідно до нових вимог щодо підвищення кваліфікації адвокатів.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 81 - 90 з 119
«Жук і Партнери», м.Кривий Ріг © 2024
Створення сайта - Студія «Ridiz», Кривий Ріг