+38 (097) 851-32-33

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Строк поновлено, апеляційну скаргу задоволеноСтрок поновлено, апеляційну скаргу задоволено Надрукувати

   Юридична фірма «Жук і Партнери» захистила клієнта – фізичну особу у судовому спорі, суть якого полягала у наступному.

   В 2007 році Центрально-Міським районним судом м. Кривого Рогу було винесено рішення згідно з яким з Приватного підприємства «С» на користь фізичної особи «Т» було стягнуто матеріальну шкоду у розмірі понад 20 000 гривень.

   В 2010 році, у зв’язку з неможливістю виконання даного рішення, ухвалою Центрально-Міського районного суду, було змінено спосіб та порядок виконання рішення, а саме стягнуто вказану суму з директора підприємства.

   В кінці 2013 року державним виконавцем було накладено арешт на особисте майно директора підприємства та заборона на його відчуження, після чого він звернувся до юридичної фірми за правовою допомогою.

   Проаналізувавши матеріали справи, в інтересах клієнта, до апеляційного суду Дніпропетровської області було подано, по-перше, клопотання про поновлення строку на подання апеляційної скарги, адже після винесення ухвали суду пройшло вже більше трьох років, та, власне, і апеляційна скарга з вимогою скасувати ухвалу Центрально-Міського районного суду м. Кривого Рогу.

   За результатами розгляду справи, строк на подання апеляційної скарги був поновлений, а скарга задоволена в повному обсязі. Ухвала суду першої інстанції скасована, арешт на майно та заборону його відчуження знято.

   Інтереси клієнта в суді представляв юрист ЮФ «Жук і Партнери» Дмитро Антонов.

 

 
«Жук і Партнери», м.Кривий Ріг © 2024
Створення сайта - Студія «Ridiz», Кривий Ріг