+38 (097) 851-32-33

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Спір щодо скасування податкового повідомлення-рішення. Апеляційна скарга податківців відхиленаСпір щодо скасування податкового повідомлення-рішення. Апеляційна скарга податківців відхилена Надрукувати

   Спеціалістами юридичної фірми «Жук і Партнери» було успішно захищено інтереси Клієнта у спорі з податковою інспекцією на суму близько 80 000,00 гривень.

   До ЮФ «Жук і Партнери» звернулось Товариство з обмеженою відповідальністю «Н», яке спеціалізується в галузі будівництва, з питання оскарження податкового повідомлення-рішення.

   Податкове повідомлення-рішення було винесено податківцями за результатами планової виїзної перевірки дотримання вимог податкового законодавства.

   Ознайомившись із актом перевірки, нашими спеціалістами підготовлено, та направлено до окружного адміністративного суду адміністративний позов про скасування протиправного податкового повідомлення-рішення.

   За наслідками розгляду справи, Дніпропетрвський окружний адміністративний суд задовольнив позовні вимоги клієнта, а саме визнав протиправними, та скасував податкове повідомлення-рішення.

   Проте, не погоджуючись з рішенням суду першої інстанції, податкова інспекція подала апеляційну скаргу з вимогою скасування рішення суду.

   Спеціалісти ЮФ «Жук і Партнери», ретельно вивчивши доводи, які наведені в апеляційній скарзі, підготували змістовне та обґрунтоване заперечення проти апеляції податківців, з вимогою залишення в силі рішення суду першої інстанції.

   За результатами розгляду справи в Дніпропетровському апеляційному адміністративному суді, який відбувся в листопаді 2015, судом було винесено рішення, згідно якого апеляційна скарга податкової інспекції була відхилена, а постанова суду першої інстанції залишена без змін. Рішення суду набуло чинності.

 
«Жук і Партнери», м.Кривий Ріг © 2024
Створення сайта - Студія «Ridiz», Кривий Ріг