+38 (097) 851-32-33

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Юридичні послуги Кривий Ріг. Юридична фірма «Жук і Партнери», адвокати та юристиЮридичні послуги у зв’язку з перейменуванням міських топонімів Надрукувати

       Шановні клієнти!

   Юридична фірма «Жук і Партнери» надає комплексні та оперативні послуги юридичним особам та фізичним-особам-підприємцям щодо внесення змін до установчих документів у зв’язку зі перейменуванням топонімів у місті Кривому Розі.

   Звертаємо Вашу увагу, що хоча Законом не встановлено граничних строків внесення вказаних змін, рекомендуємо зробити їх якомога раніше для уникнення можливих проблем при участі в тендерах, відносин з Державною фіскальною службою та іншими установами та організаціями.

   Ознайомитись з повним переліком нових назв можна за посиланням.

 

Теги

 

Кривий Ріг перейменування Кривой Рог переименования Декоммунизация Кривой Рог Декомунізація Кривий Ріг Назви вулиць Кривий Ріг Названия улиц Кривой Рог Перейменування вулиць Кривий Ріг Переименование улиц Кривого Рога Зміна назв вулиць Внесение измений в устав 

 
«Жук і Партнери», м.Кривий Ріг © 2024
Створення сайта - Студія «Ridiz», Кривий Ріг