+38 (097) 851-32-33

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Всеукраїнський день безоплатної правової допомогиВсеукраїнський день безоплатної правової допомоги Надрукувати

   Юридична фірма "Жук і Партнери" підтримала ініціативу Асоціації юристів України щодо проведення 18 травня Всеукраїнського дня безоплатної правової допомоги, та приймає участь у її проведенні. Організатори акції - Асоціація правників України та Київська міська кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури.

   Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги проводиться для:
     1) надання безкоштовної правової допомоги громадянам, благодійним (неприбутковим) організаціям, суб'єктам малого та середнього бізнесу;
     2) залучення уваги громадськості та державних органів до проблеми організації безоплатної правової допомоги: До цих пір на Україні право на отримання безоплатної правової допомоги, гарантоване Конституцією України 1996 року, залишається не реалізованим.

   Перший Всеукраїнський день безкоштовної правової допомоги буде проведено у вівторок 18 травня 2010 року.

  Відповідно до статті 59 Конституції України, кожен має право на правову допомогу. У випадках, передбачених законом, ця допомога надається безкоштовно.

Безкоштовна правова допомога у вигляді усної консультації буде надаватись юристами та адвокатами Юридичної фірми "Жук і Партнери" 18 травня 2010 року з 10-00 до 17-00 годин в офісі Компанії або за телефоном чи за електронною адресою.

   advokat_porych.jpg
 
«Жук і Партнери», м.Кривий Ріг © 2024
Створення сайта - Студія «Ridiz», Кривий Ріг